Ukupno prikaza stranice

srijeda, 23. studenoga 2011.

Olimpiji pobjeda u Domu sportova

U zaostaloj utakmici 9.kola Slohokej lige hokejaši Mladosti upisali su i treći uzasopni poraz. Olimpija je slavila rezultatom 4-3 te tako nanijela mamutima četvrti domaći poraz u ovoj sezoni.
Mladost je ostala na pretposljednjem mjestu sa 17 bodova iz 15 odigranih susreta. Opet je Mladost imala vodstvo nakon polovice igre i to 2-1. Međutim, ponovno je došlo do pada u igri što gosti koriste i zabijaju tri gola u razmaku od 5 minuta. U 53. minuti Mladost smanjuje na 3-4 ali više od toga nisu mogli te je utakmica i završila tim rezultatom. U sastavu nije bilo Lovrenčića, Lončarevića, Novaka, D.Božića, Sertića i M.Smerdelja. Gosti su nastupili ojačani ebelovcima Matijom Pintaričem, Kenom Ograjenšekom i Davidom Sefičem. Sve u svemu, loš dio sezone za Mladost u kojem je već izgubljeno dosta bodova. Priliku za uzvrat Olimpiji Mladost ima već za tri dana na ledu Tivolija u Ljubljani.

Zbog sjajne forme Jean Philippe Lamoreuxa Matiji Pintariču su jedini nastupi ove sezone oni u Slohokej ligi. Danas je bio uspješan protiv Mladosti sa 92% obrana

23.11.2011.

KHL MLADOST - HK OLIMPIJA  3:4 (1:1, 1:1, 1:2).

52:54 3-4 T.Čunko (Kučera, Ljubić) PP

Mladost: Gašparovič (22 obrane/86%), Štimac Rojtinić - Ljubić, Trstenjak, T.Čunko, Kučera, Grahovar - Tadić, Strapaty, Jakovac, Mirić, H.Božić - Šulevski, Srketić, Kopajtić, Franjković, M.Čunko - F.Smerdelj, Ivšac.
Olimpija: Pintarič (34 obrane/92%), Koren - Klavžar, Ščap, Florjančič, Ograjenšek, Sefič - Prusnik, Podobnik, Bernik, Režek, Ulaga - Zajc, Krivec, Dovič, Sotlar, Zdešar - Židan, Truden.